Vinkelmuttertrekker MILWAUKEE M12 FRAIWF12-0 12 V uten batteri
Vinkelmuttertrekker MILWAUKEE
M12 FRAIWF12-0 12 V uten batteri
Vinkelmuttertrekker 12 V Li-Ion med børsteløs Powerstate motor. 1/2" firkantfeste med friksjonsring. Leverer opptil 270 Nm tiltrekkingsmoment og 300 Nm løsnemoment. Redlink Plus elektronikksystem beskytter mot overbelastning, overoppheting og utladning. 4-modus Drive Control inkluderer smart auto-avstengningsmodus og bolt utløsermodus for vanskelige bruksområder. Bygger kun 71 mm fra verktøyholderen. Lengre maskinkropp for tilgang på trange steder. Ergonomisk gummihus som tåler aggressive kjemikalier. LED-belysning.
Leveres uten batteri, lader og oppbevaringskoffert.
ELMAs art.nr. / BIG-art.nr.
104357 / 34104810
Benevnelse
Vinkelmuttertrekker MILWAUKEE M12 FRAIWF12-0 12 V
Enhet
stk
Pakke
1
Beskrivelse
MUTTERTREKKER M12 FRAIWF12-0
For å kunne handle hos oss og se priser må du Logg på eller Opprette en konto
På lager
6 artikler
Filtrera
104357 / 34104810 Vinkelmuttertrekker MILWAUKEE M12 FRAIWF12-0 12 V
På lager
101779 / 25918707 Batteri MILWAUKEE M12 B2 12 V 2,0 Ah Li-Ion
101780 / 25918715 Batteri MILWAUKEE M12 B4 12 V 4,0 Ah Li-Ion
Ikke på lager
102073 / 29839867 Batteri MILWAUKEE M12 B6 12 V 6,0 Ah Li-Ion
Populær Ikke på lager
357206 / 38008181 Batteri MILWAUKEE M12 HB2,5 12 V 2,5 Ah Li-Ion
Ikke på lager
357207 / 38008199 Batteri MILWAUKEE M12 HB5 12 V 5,0 Ah Li-Ion