Metallsirkelsag MILWAUKEE M18 FMCS66-0C 18 V uten batterier
Metallsirkelsag MILWAUKEE
M18 FMCS66-0C 18 V uten batterier
Metallsirkelsag 18 V Li-Ion med børsteløs Powerstate-motor tilsvarende 1800 W nettdrevet ytelse. Maks sagedybde 66 mm. Kan kobles direkte til MILWAUKEEs styreskinne (ikke inkludert). Lastindikator indikerer når verktøyet trykkes for hardt. Elektrisk brems stopper bladet på mindre enn 1 sekund. Dobbel bryter forhindrer utilsiktet start. Stor sponoppsamler fanger opp rusk som produseres under kutting. Verktøyfri dybdejustering. Fleksibelt batterisystem, passer til alle Milwaukee M18-batterier.
Standardutstyr: Metallblad 203 mm, unbrakonøkkel og oppbevaringskoffert.
Leveres uten batteri og lader.
ELMAs art.nr. / BIG-art.nr.
104384 / 34290189
Benevnelse
Metallcirkelsåg MILWAUKEE M18 FMCS66-0C 18 V
Enhet
stk
Pakke
1
Beskrivelse
METALLSAG M18 FMCS66-0C
For å kunne handle hos oss og se priser må du Logg på eller Opprette en konto
På lager
7 artikler
Filtrera
104384 / 34290189 Metallcirkelsåg MILWAUKEE M18 FMCS66-0C 18 V
På lager
101777 / 25918681 Batteri MILWAUKEE M18 B2 18 V 2,0 Ah Li-Ion
Ikke på lager
101924 / 28133924 Batteri MILWAUKEE M18 B5 18 V 5,0 Ah Li-Ion
Populær På lager
102716 / 32799371 Batteri MILWAUKEE M18 HB3 18 V 3,0 Ah Li-Ion
Ikke på lager
102644 / 32799389 Batteri MILWAUKEE M18 HB5,5 18 V 5,5 Ah Li-Ion
102539 / 31874878 Batteri MILWAUKEE M18 HB12 18 V 12,0 Ah Li-Ion
Populær Ikke på lager
610161 / 40448326 Batteri MILWAUKEE M18 FB6 18 V 6,0 Ah Li-Ion