Sirkelsag MILWAUKEE M18 BLCS66-0X 18 V uten batteri
Sirkelsag MILWAUKEE
M18 BLCS66-0X 18 V uten batteri
Sirkelsag 18 V Li-Ion med kullbørsteløs motor. 190 mm blad som kutter 66 mm dypt. Med denne kapasiteten kan man sage gjennom tre stablede 19 mm OSB-plater. Overbelast elektronikk i verktøy og batterier. Slitesterk metallkrok for arbeidshåndtering og sikkerhet. Presset aluminiumssko. Integrert LED-lys for belysning av arbeidsflater. 50° gjæringskapasitet med 46 mm dype kutt. Den medfølgende avtrekksadapteren passer til alle Milwaukee-støvsugere. Fleksibelt batterisystem, passer alle M18 batterier.
Standardutstyr: Sagblad, sidestopp, støvavsugsadapter, bladnøkkel og stablebar HD-boks.
Leveres uten batteri og lader.
ELMAs art.nr. / BIG-art.nr.
104233 / 31877699
Benevnelse
Cirkelsåg MILWAUKEE M18 BLCS66-0X 18 V
Enhet
stk
Pakke
1
Beskrivelse
SIRKELSAG M18 BLCS66-0X
For å kunne handle hos oss og se priser må du Logg på eller Opprette en konto
Ikke på lager
7 artikler
Filtrera
104233 / 31877699 Cirkelsåg MILWAUKEE M18 BLCS66-0X 18 V
Ikke på lager
101777 / 25918681 Batteri MILWAUKEE M18 B2 18 V 2,0 Ah Li-Ion
101924 / 28133924 Batteri MILWAUKEE M18 B5 18 V 5,0 Ah Li-Ion
Populær På lager
102716 / 32799371 Batteri MILWAUKEE M18 HB3 18 V 3,0 Ah Li-Ion
102644 / 32799389 Batteri MILWAUKEE M18 HB5,5 18 V 5,5 Ah Li-Ion
På lager
102539 / 31874878 Batteri MILWAUKEE M18 HB12 18 V 12,0 Ah Li-Ion
Populær Ikke på lager
610161 / 40448326 Batteri MILWAUKEE M18 FB6 18 V 6,0 Ah Li-Ion