Sirkelsag MILWAUKEE M18 FCSRH66-0 18 V uten batteri
  • Bestillningsvare
Sirkelsag MILWAUKEE
M18 FCSRH66-0 18 V uten batteri
Sirkelsag med børsteløs motor. Bakbetjent med bladet på høyre side som gir god oversikt til kuttelinjen. 190 mm sagblad med maks sagedybde på 66 mm. Holdbar metallkrok for enkel oppbevaring og sikkerhet. Magnesiumkonstruksjon reduserer vekten og øker slitestyrken. Støvsugeradapter som passer direkte på alle Milwaukee støvstøvsugere. Med integrert LED-lys for godt arbeidslys. 53° gjæringskapasitet.
Standardutstyr: Blad, nøkkel og adapter til støvsuger.
Leveres uten batterier, koffert og lader.
ELMAs art.nr. / BIG-art.nr.
104341 / 32806465
Benevnelse
Cirkelsåg MILWAUKEE M18 FCSRH66-0 18 V
Enhet
stk
Pakke
1
Beskrivelse
SIRKELSAG M18 FCSRH66-0
For å kunne handle hos oss og se priser må du Logg på eller Opprette en konto
Bestillningsvare
7 artikler
Filtrera
104341 / 32806465 Cirkelsåg MILWAUKEE M18 FCSRH66-0 18 V
Bestillningsvare Bestillningsvare
101777 / 25918681 Batteri MILWAUKEE M18 B2 18 V 2,0 Ah Li-Ion
Ikke på lager
101924 / 28133924 Batteri MILWAUKEE M18 B5 18 V 5,0 Ah Li-Ion
Populær På lager
102716 / 32799371 Batteri MILWAUKEE M18 HB3 18 V 3,0 Ah Li-Ion
Ikke på lager
102644 / 32799389 Batteri MILWAUKEE M18 HB5,5 18 V 5,5 Ah Li-Ion
På lager
102539 / 31874878 Batteri MILWAUKEE M18 HB12 18 V 12,0 Ah Li-Ion
Populær Ikke på lager
610161 / 40448326 Batteri MILWAUKEE M18 FB6 18 V 6,0 Ah Li-Ion