Poleringsrmaskin MILWAUKEE M18 FROP15-0X 18 V uten batteri
Poleringsrmaskin MILWAUKEE
M18 FROP15-0X 18 V uten batteri
Effektiv batteridrevet poleringsmaskin 18 V Li-Ion med kullbørsteløs motor. Poleringsflate Ø 125 mm. Åtte hastighetsinnstillinger. 15 mm eksentrisk bevegelse gir rask og effektiv polering. Ergonomisk grepsoverflate og låsbar bryter gjør polering mindre slitsomt. 90° rotert batterifeste med 50 mm klaring for å hindre berøring av lakken. Omstartbeskyttelse forhindrer automatisk start. Avtakbar støvskjerm. Fleksibelt batterisystem, passer til alle Milwaukee M18-batterier.
Standardutstyr: 125 mm poleringspute, støvskjerm og stabelbar HD-boks.
Leveres uten batteri og lader.
ELMAs art.nr. / BIG-art.nr.
357502 / 38011102
Benevnelse
Polermaskin MILWAUKEE M18 FROP15-0X 18 V utan batt
Enhet
stk
Pakke
1
Beskrivelse
EKSENTERSLIPER M18 FROP15-0XEK SENTERSLIPER M18 FROP15-0X
For å kunne handle hos oss og se priser må du Logg på eller Opprette en konto
Ikke på lager
7 artikler
Filtrera
357502 / 38011102 Polermaskin MILWAUKEE M18 FROP15-0X 18 V utan batt
Ikke på lager
101777 / 25918681 Batteri MILWAUKEE M18 B2 18 V 2,0 Ah Li-Ion
101924 / 28133924 Batteri MILWAUKEE M18 B5 18 V 5,0 Ah Li-Ion
Populær På lager
102716 / 32799371 Batteri MILWAUKEE M18 HB3 18 V 3,0 Ah Li-Ion
102644 / 32799389 Batteri MILWAUKEE M18 HB5,5 18 V 5,5 Ah Li-Ion
På lager
102539 / 31874878 Batteri MILWAUKEE M18 HB12 18 V 12,0 Ah Li-Ion
Populær Ikke på lager
610161 / 40448326 Batteri MILWAUKEE M18 FB6 18 V 6,0 Ah Li-Ion