Vinkelsliper MILWAUKEE M18 FSAG125X-0X 18 V uten batteri
  • Populær
Vinkelsliper MILWAUKEE
M18 FSAG125X-0X 18 V uten batteri
Kraftig 125 mm vinkelsliper, 18 V Li-Ion, med børsteløs motor og en ytelse som tilsvarer et 1200 W-verktøy. Elektronisk overbelastningsvern i både verktøy og batteri. Anti-kickback-beskyttelse. Låsbar strømbryter med sikkerhetsfunksjon som hindrer utilsiktet oppstart. Lite girhus, smalt håndtak og vinklet batteri for best mulig tilgang og brukerkomfort. Integrert Fixtec-system for raskt og verktøyløst skivebytte. Vibrasjonsdempet sidehåndtak. Avtakbart støvfilter som hindrer at støv trenger inn i motoren.
Leveres uten batteri og lader.
ELMAs art.nr. / BIG-art.nr.
104466 / 34652826
Benevnelse
Enhet
stk
Pakke
1
Beskrivelse
VINKELSLIPER M18 FSAG125X-0X
For å kunne handle hos oss og se priser må du Logg på eller Opprette en konto
På lager
7 artikler
Filtrera
104466 / 34652826 Vinkelsliper MILWAUKEE M18 FSAG125X-0X 18 V uten batteri
Populær På lager
101777 / 25918681 Batteri MILWAUKEE M18 B2 18 V 2,0 Ah Li-Ion
Ikke på lager
101924 / 28133924 Batteri MILWAUKEE M18 B5 18 V 5,0 Ah Li-Ion
Populær På lager
102716 / 32799371 Batteri MILWAUKEE M18 HB3 18 V 3,0 Ah Li-Ion
Ikke på lager
102644 / 32799389 Batteri MILWAUKEE M18 HB5,5 18 V 5,5 Ah Li-Ion
På lager
102539 / 31874878 Batteri MILWAUKEE M18 HB12 18 V 12,0 Ah Li-Ion
Populær Ikke på lager
610161 / 40448326 Batteri MILWAUKEE M18 FB6 18 V 6,0 Ah Li-Ion