Vinkelsliper MILWAUKEE M18 FSAG125XB-0X 18 V uten batteri
Vinkelsliper MILWAUKEE
M18 FSAG125XB-0X 18 V uten batteri
Kraftig 125 mm vinkelsliper 18 V Li-Ion med kullbørsteløs Powerstate-motor, med en effekt tilsvarende den til et 1200 W verktøy. Redlink Plus elektronikksystem beskytter mot overbelastning, overoppheting og utladning. Rapidstop skivebrems stopper verktøyet på mindre enn 2 sekunder. Ikke-låsende bryter med sikkerhetsfunksjon for å hindre automatisk start. Lite girhus og vinklet batteri gir god balanse og ergonomi. Antivibrasjonshåndtak. Verktøyfrie skivebytter med Fixtec-system. Avtakbart støvdeksel hindrer støv i å komme inn som forlenger verktøyets levetid. Fleksibelt batterisystem, passer til alle Milwaukee M18-batterier.
Leveres uten batteri og lader.
ELMAs art.nr. / BIG-art.nr.
104467 / 34652834
Benevnelse
Vinkelslip MILWAUKEE M18 FSAG125XB-0X 18 V
Enhet
stk
Pakke
1
Beskrivelse
VINKELSLIPER M18 FSAG125XB-0X
For å kunne handle hos oss og se priser må du Logg på eller Opprette en konto
Ikke på lager
7 artikler
Filtrera
104467 / 34652834 Vinkelslip MILWAUKEE M18 FSAG125XB-0X 18 V
Ikke på lager
101777 / 25918681 Batteri MILWAUKEE M18 B2 18 V 2,0 Ah Li-Ion
101924 / 28133924 Batteri MILWAUKEE M18 B5 18 V 5,0 Ah Li-Ion
Populær På lager
102716 / 32799371 Batteri MILWAUKEE M18 HB3 18 V 3,0 Ah Li-Ion
102644 / 32799389 Batteri MILWAUKEE M18 HB5,5 18 V 5,5 Ah Li-Ion
På lager
102539 / 31874878 Batteri MILWAUKEE M18 HB12 18 V 12,0 Ah Li-Ion
Populær Ikke på lager
610161 / 40448326 Batteri MILWAUKEE M18 FB6 18 V 6,0 Ah Li-Ion