Krampepistol MILWAUKEE M18 FNCS18GS-0X 18 V uten batteri
Krampepistol MILWAUKEE
M18 FNCS18GS-0X 18 V uten batteri
Stiftepistol 18 V Li-Ion med børsteløs Powerstate-motor og teknologi for å avfyre stifter i seriesekvens. Lås stopper verktøyet fra å skyte når magasinet er tomt. Kan brukes med standard stifter (6,35 mm / L / 90) fra 9,5 mm til 38 mm. Tar opptil 1200 stifter per lading på et 2,0 Ah batteri. LED lys. Fleksibelt batterisystem, passer til alle Milwaukee M18-batterier.
Standardutstyr: Stabelbar oppbevaringskoffert HD-boks.
Leveres uten batteri og lader.
ELMAs art.nr. / BIG-art.nr.
104370 / 33922980
Benevnelse
Enhet
stk
Pakke
1
Beskrivelse
STIFTEPISTOL M18 FNCS18GS-0X
For å kunne handle hos oss og se priser må du Logg på eller Opprette en konto
Ikke på lager
7 artikler
Filtrera
104370 / 33922980 Krampepistol MILWAUKEE M18 FNCS18GS-0X 18 V uten batteri
Ikke på lager
101777 / 25918681 Batteri MILWAUKEE M18 B2 18 V 2,0 Ah Li-Ion
101924 / 28133924 Batteri MILWAUKEE M18 B5 18 V 5,0 Ah Li-Ion
Populær På lager
102716 / 32799371 Batteri MILWAUKEE M18 HB3 18 V 3,0 Ah Li-Ion
102644 / 32799389 Batteri MILWAUKEE M18 HB5,5 18 V 5,5 Ah Li-Ion
På lager
102539 / 31874878 Batteri MILWAUKEE M18 HB12 18 V 12,0 Ah Li-Ion
Populær Ikke på lager
610161 / 40448326 Batteri MILWAUKEE M18 FB6 18 V 6,0 Ah Li-Ion